Szkolenia z zarządzania, nietuzinkowe szkolenia team building a także wielowątkowe systemy ocen i licencjonowane symulacje psychologiczne.

Nasz zespół

Nasz personel to doświadczeni instruktorzy, mający wieloletnie doświadczenie w sektorze wyjazdów integracyjnych a także eventach firmowych i szkoleniach team building.
Monika Astmatowicz to ceniona w branży animatorka wspinaczki skałkowej i ratowniczka górska. Od dziesięciu sezonów kształtuje dziesiątki pasjonatów aktywności fizycznej.  Realizuje również imprezy integracyjne dla grup. Przygotowała jako kierownik naszych projektów około pięćset wyjazdów. Specjalizuje się z koncepcjach przeprawowych i kursach rozwoju osobistego. Prywatnie jest mamą Tymoteusza i Wiktorii, hobbystką książek podróżniczych i gotowania.


Monika Bortnowska to profesjonalna instruktorka gier na orientacje i ratowniczka przedmedyczna. Od dziewięciu sezonów rozwija nowych i zaawansowanych miłośników aktywności fizycznej.  Prowadzi też szkolenia team building dla firm przeróżnych branż. Zrealizowała w swojej karierze ponad sto szkoleń. Specjalizuje się z fabułach przygodowych oraz kryminalno – militarnych. W życiu prywatnym jest mamą dwóch córek, hobbystką jazzu i bluesa i kwiatów doniczkowych. Posiada też dwuletniego  kundelka.


Dorota Arantowicz to najwyższej klasy instruktorka nurkowania i ratowniczka przedmedyczna. Od dwunastu sezonów rozwija początkujących fanów sportu.  Realizuje też szkolenia team building dla biznesu. Zrealizowała w swojej karierze ponad sto pięćdziesiąt wydarzeń. Specjalizuje się z koncepcjach aktywnych fizycznie a także kryminalno – militarnych. Po godzinach jest mamą ośmioletnich bliźniaków, hobbystką muzyki hiszpańskiej i wierszy Hanny Poświatowskiej.


Anna Owczarek to wieloletnia animatorka survivalu i ratowniczka przedmedyczna. Od dziesięciu lat kształtuje dziesiątki fanów rekreacji ruchowej.  Realizuje też spotkania integracyjne dla pracodawców i organizacji non profit. Przeprowadziła jako menedżer imprez około dziewięćdziesiąt wyjazdów. Specjalizuje się z programach sportowych i edukacyjnych . Po godzinach jest mamą ośmioletnich bliźniaków, milośniczką książek podróżniczych i wina wytrawnego.
 

 

03.06.2016. 13:31